Publikohet video, Fifi dhe Adis Patushi shkëmbejnë puthje në buzë

Këngëtarja këto ditë bëri të ditur se është në lidhje dashurie.
Dhe Fifi, tashmë po ndan postime të shumta me partnerin, Adis Patushi, shkruan lajmi.net.

Edhe sonte, është publikuar një video e Fifit me Adisin teksa po argëtohen në një klub dhe në një moment ata puthën në buzë.

Ndërkohë, gjatë këtij momenti mund të shohim se këngëtarja është tejet e lumtur për romancën.Kujtojmë se, Fifi për herë të parë e ka bërë publike një lidhje të saj./Lajmi.net/