Me gjoker në dorë, Big Mama tregon se është përmalluar për të pastruar dyshemenë e Big Brother VIP

Këngëtarja e njohur Big Mama është mjaft aktive dhe e afërt me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Duke qenë edhe një ish banore e shtëpisë më të famshme në Shqipëri ajo tani komentohet mjaft shumë.

Së fundi, ajo si duket është përmalluar për të qenë në “Big Brother VIP” artistja ka ripostuar një video në Insta Story ku është shfaqur duke pastruar dyshemenë e emisionit “E diell”, të Top channel.
Ndërsa, nuk e mohon as ajo se e ka marë malli të pastroj shtëpinë e famshme./Kosovarja/