Një arush “zbret” nga qielli, Einxhel merr surprizën që e la pa fjalë

Einxhel ka marrë ditën e sotme një surprizë që e ka lënë pa fjalë. Një parashutë ka fluturuar mbi shtëpinë e famshme me një dedikim bashkëngjitur me foton e moderatores. Por parashutisti mbante gjithashtu dhe një arush që më pas e hodhi brenda shtëpisë.

Kjo ishte një dhuratë e ëmbël që mori nga Dj Dagz, i cili ndodhet jashtë shtëpisë së Big Brother. Këtë e ka konfirmuar dhe vetë ai pasi ka ndarë një foto ku shihet Einxhel teksa përqafon arushin.

Einxhel u emocionua pasi kishte kërkuar prej kohësh një dhuratë nga ai.