Plas keq në BBV’, konkurrenti shan rëndë Antonelën: Po ja q. r…/ A duhet të përjashtohet ky?

Një ngjarje e pazakonshme ka ndodhur në shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

Një debat i rëndẻ ka ndodhur mes Valon Shehut dhe Antonelës, e gjithë kjo për mbylljen e një dere

Në një bisedë me një pjesë të banorëve brenda shtëpisë, Antonela ka treguar se Valoni e ka sharẻ rẻndë atë.

“E dëgjova duke i thënë Ilirit, që “ja thej krytë, se po ja q* r***t”, u shpreh Antonela.

Kjo gjë nuk është pritur aspak mirë nga banorët të cilët edhe i kanë dalë krahë ish-konkurrentes së Përputhen.

Më pas Antonela ka treguar se ajo nuk shkoi të ankohej në dhomën e rrëfimit, por që ajo thotë se njerëzit e saj mund ta presin shumë keq jashtë këtë ofendim nga Valoni.