VIDEO/Ariu hyn papritur dhe shkatërron dasmën, si reagojnë të ftuarit

Një video e një ariu në Meksikë po bën xhiron e rrjetit. Kafsha ka hyrë papritur në një dasmë dhe i ka rrëzuar të gjitha gjërat.

Ndërkohë të ftuarit trokisnin tenxheret dhe tiganët për të trembur ariun. Fatmirësisht, ai përveç se rrëzoi sendet, nuk shkaktoi probleme tjera.

Angie Disa publikoi pamjet në llogarinë e saj në Tik Tok, ku shkroi se ariu kishte ardhur në dasmën e kushëririt të saj në Chipinque National Park në Nuevo Leon në Meksikë.
“Ariu vetëm dëshironte ushqim