Kur ishte 16 vjece e ka mahnitur jurinë në Top Channel/ Ja si dukej Fifi kur këndonte disa vite më parë…

Para se Fifi te afirmohej ne tregun muzikor ka tentuar te behet pjese edhe nepermjet talent showve muzikor.

Nje nder keta ka qene edhe Albania Got Talent ku Fifi ka performuar dhe ka marre fjale mjaft te mira nga juria asokohe Altin Basha, Rovena Dilo dhe Armend Rexhepagiqi.

Pamja e saj duket komplet ndryshe, dhe mund te themi se ka ndryshuar shume ne krahasim me Fifin qe shohim sot.