Mos do ia marr Granitin, Fifit?! Ja cila është këngëtarja e bukur që do bëhet pjesë e ‘Big Brother’

Këngëtarja e njohur që pritet të futet nesër në ‘Big Brother VIP. Nderë emrat që u diskutuan për tu bërë pjesë e shtëpisë së ‘Big Brother’ ka qenë edhe këngëtarja, Beatrix Ramosaj.


Tashmë është zbuluar se këngëtarja nuk është futur deri me tani në shtëpinë e famshme pasi ishte e infektuar me Covid-19, por një gjë të tillë pritet ta bëjë nesër.

Madje, dita e futjes ne shtëpi po afron dhe ajo ka postuar një fotografi të Albanit, vëllait të saj ku shprehet se i mungon e do t’i mungojë më shumë.