Fifi çmendet pas Granitit, i ulet në prehër dhe ja çfarë i pëshpërit në vesh

Fifi dhe Graniti po afrohen edhe më shumë me njëri-tjetrin. Fifi ka shfaqur hapur pëlqimin e saj për ish-futbollistin, ndërsa nga ana tjetër Graniti ka deklaruar se duhet ta njohin më mirë njëri-tjetrin.

Paraditen e sotme, ndërsa në sfond u vendos kënga “Marova”, dyshja më e përfolur e këtij edicioni nuk i rezistoi dot njëri-tjetrit dhe filluan të putheshin dhe përqafoheshin duke krijuar një situatë mjaft romantike.

Fifi iu ul në prehër Granitit duke ia kënduar këngën plot emocion në vesh.