Shoku i ngushtë i Fifit e thotë troç: Graniti po e shfrytëzon, do dilte i pari nga shtëpia po të mos ishte ajo

Fifi dhe Graniti janë padyshim një nga dyshet më të komentuara të momentit.

Të dy ata kanë shprehur edhe pëlqim për njëri-tjetrin.

Por ja si shihet lidhja e tyre jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip”.

I ftuar në “Fan Club”, balerini Graciano Tagani foli si miku i ngushtë i Fifit dhe si duket nuk është shumë dakord me këtë lidhje.

Ai madje u shpreh se nëse nuk do ishte për Fifin, Graniti do dilte i pari, para Elhaid Cufit.

“Graniti po e shfrytëzon, nëse Fifi nuk do ishte aty, ai do dilte i pari dhe jo Elhaidi”, tha Graciano.