Në këtë mënyrë Arta Nitaj iu tregon sheikave të Dubait se është shqiptare (VIDEO)

Arta Nitaj është duke kaluar pushime në qytetin më luksozë që njihet e që qshtë, Dubai.

Për modelen nuk është hera e parë që kalonë pushime në këtë vend.

Bukuroshja ka treguar se kudo që të jetë nuk e harron vendlindjen e saj.

Së fundi, ajo ka postuar një video duke derisa është në vetur dhe shijon muzikën ndërsa vëmendje merë varësja e saj e cila është e personalizuar me shqiponjë.