Aksidenti i rëndë në Fushë-Krujë – Kamëz, humb jetën 43-vjeçari (PAMJE)

SH TY PE KE TU VI DE ON

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Ura e Tapizës-Fushë Krujë./Pamjet meP0SHT.

Automjeti i cili drejtohet nga shtetasi me inciale E.C 43-vjeç ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Për pasojë 43-vjeçari ka ndërruar jetë.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.