Si qëndron e vërteta e “vëllezërve” Shaba? Artani nuk qenka vëllai Mevlanit?! (VIDEO)

Artan Shaba është ndër konkurrentet më të rinj të bërë pjesë e programit të dashurisë në këtë sezon të tretë të “Për’Puthen”.

Gjatë audícíoneve të hapura ai u prezantua si vëllai i vogël i Mevlanit, ish-konkurrentit të sezonit të kaluar dhe po ashtu edhe kur u pranua si konkurrent në mes të programit.

Në një intervistë të dhënë kohë më parë Mevlani, përpara se Artani të bëhej zyrtarisht pjesë e këtij formati dashurie, ka mohuar LIVE dyshja në fjalë të jenë vëllezër, ndërkohë në foto ishte imazhi Artanit.

Ai pyetet nga moderatorja, nëse Artani, djaloshi biond me flokë kaçurrela është vëllai tij dhe ky i fundit mohon dicka të tillë duke thënë se është kushëriri por jo vëllai.

Gazetarja: …dhe nga ana tjetër në foto kemi vëllanë e Mevlanit.Mevlani: -Jo, nuk është vëllai im ai. Është kushëriri.Gazetarja: -Dmth nuk është vëllai yt ai.Mevlani: – Jo, jo. Është kushëri.

Por si qëndron e vërteta e “vëllezërve” Shaba?
Tashmë Artani është bërë zyrtarisht pjesë e ‘Reality Show’ Për’Puthen dhe çdo gjë do dalë në pah shumë shpejt.