“Përse nuk je martuar?”/ Gerardi i famshëm lë pa fjalë moderatoren, tregon si i mori e dashura 50 milionë lekë

Mbrëmjen e djeshme ne studion e D-Night, Genard Hajdini përpos shumë deklaratave të forta,na tregoi dhe arsyen pse nuk është martuar akoma.

(Pjesë nga intervista)

Dajana: Pse s’je martuar ? Kush nuk ka ngel pa u martu?

Genardi: Po s’më,s’më përpuqen gjërat se isha i dashuruar me një gocë.

Dajana: Na fol pak. Se unë vdes për histori dashurie.

Genardi: Për 5 vjet kam harxhuar 50 milion lekë.

Dajana: Ça thu paske qënë kavalier i madh ti.

Genardi: Nga se kam gjesdisë gjithëandej.I kemi harxhuar bashkë.

Dajana:Keni qënë të dy shumë të uritur

Genardi:Në çdo 10 mijë lekë që shtija unë,shtinte dhe 2-3 mijë lekë dhe ajo.

Mënyra si Genardi e tregoi këtë histori dashurie dhe shpenzim monetar,bëri qe Dajana mos të ndalte të qeshurën për asnjë moment.

Të shpresojmë që herën tjetër Genardi të mos shpenzojë më kaq shumë.