Hyrje të reja në ‘BBV’? Zbulohen emrat, ja këngëtarja dhe aktorja shqiptare që do hynë sot në shtëpinë më të famshme

Big Brother Vip” është një format që po zhvillohet për herë të parë në Shqipëri, që transmetohet live në 24 orë të ditës.

Një javë pas startimit të këtij reality show si duket mbrëmjen e sotme do të futen dhe tre banorë të rinjt.

Po thuhet se një prej Vip-ave që do të hyjnë në shtëpinë e vëllait të mëdha është këngëtarja, Beatrix Ramosaj. Prive’ raporton se një ndër to do të jetë këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj, e cila në fillim të tetorit u infektua me Covid-19.

Një emër tjetër, është dhe ai i aktores Ema Andrea. Ndërsa emri i tretë, ende nuk dihet se cili është.

Megjithatë, asgjë nuk është e konfirmuar zyrtarisht