“Ik se ta pre.va kokën”, Paloma zbulon për herë të parë përplasjen me Edi Ramën disa vite më parë

Paloma përveçse një gazetare e zonja është dhe një ndër konkurrentet e “Big Brother Vip”. Si të gjithë aty brenda dhe Paloma ka treguar episode nga jeta e saj.

Paloma është kthyer pas në kohë dhe ka treguar një eksperiencë në karrierën e saj me kryeministrin Edi Rama.

Ajo ka rrëfyer se ka qenë në vit të dytë në gjimnaz dhe teksa kishte provuar të merrte një përgjigje nga Edi Rama ai i kishte bërë një koment të pakëndshëm.

“Rama m’tha ik se të pre va kokën, nuk është transmetuar asnjëherë”, tha Paloma.

Gjithashtu gazetarja ka rrëfyer që pas kësaj ngjarje, Edi Rama i kishte dërguar një mesazh në shenjë pendimi dhe faljeje, ku ndër të tjera gazetarja tha se i kishte shkruar: Më vjen keq për atë që ndodhi, ngarkesa elektorale. Përqafime Edi Rama.