Me veshje provokuese, gati sa nuk i doli gjoksi jashtë Arjola Demirit sonte në “Big Brother VIP”

SH TY PE KE TU VI DE ON

Ajo u përlot teksa fliste për fëmijët.Arjola Demiri mori vëmendje edhe me veshjen e saj./Pamjet meP0SHT.

E veshur me një fustan me ngjyrë të gjelbër me dekolte të hapur, aktorja e serialit “O sa mirë” dukej tejet provokuese.

Ndryshe, “BBV”, po transmetohet live teksa po diskutojnë me moderatoren, Arbana Osmani dhe opinionistët./Lajmi.net/