Gruaja ‘e kap’ me 3 femra të zhveshura. Humoristi i njohur Cekja na habit të gjithëve, tregon çfarë i tha kur shkoi në shtëpi

Disa muaj më parë u vë virale fotografia ku Cekja i Beratit shfaqej bashkë me 3 femra të zhveshura në Amerikë. Por çfarë i tha gruaja aktorit të humorit kur pa këtë foto?

Së fundmi, Cekja, ka qenë i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ku zbuloi për moderatoren Ester Bykyu, si reagoi gruaja e tij kur pa këtë foto?

Ester Bylyku: Foto në Amerikë, krahë 3 femrave të zhveshura u bë virale, çfarë të tha gruaja kur e pa? U bë xheloze?

Sejfulla Myftari (Cekja): Jo, nuk më tha gjë. është mësuar me mua ajo. Më ka rënë bingo me atë grua. Nuk është xheloze, asnjëherë nuk ka qenë.

Nga ana tjetër, aktori u shpreh se ai ka qenë shumë xheloz për Zonjën Drita, madje zbuloi dhe disa skena xhelozie në rini.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme