Ç’po ndodh në Big Brother VIP? Sëmuret këngëtarja Fifi, ja si është gjendja e saj (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Fifi, ka pasur pak probleme shëndetësore në Big Brother VIP.

Të gjithë banorët e ndihmuan artisten, veçanërisht aktorja Arjola Demiri që ishte në çdo moment afër saj.

Kjo situatë u përjetua shumë keq nga Fifi e cila shpërtheu në lot. “Kam pak probleme me stomakun. Hëngra kokoshka dhe misri me kripë nuk më bëri mirë”, tha Fifi.

“Nuk ke temperaturë. Je shumë mirë kështu mos u shqetëso”- iu përgjigj Arjola Demiri.

‘BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht ne platformen IPKO, ne dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagese shtese, te numeruara 31 dhe 32 ne listen e kanaleve, si dhe permbledhjen javore ne kanalin TOP Channel’