Aksidentohet Ledri Vula!

SH TY PE KE TU VI DE ON

Reperi shqiptar, Ledri Vula, është përfshirë në një incident rrugor.

Këtë e ka bërë të ditur vet reperi përmes një postimi në rrjetet sociale, ku ju ka bërë thirrje të gjithëve të mos përdorin telefonin gjatë vozitjes./Pamjet meP0SHT.

“Ngasni makinën, mbërrini sigurt në destinacionin tuaj, fikni makinën dhe pastaj përdorni telefonin tuaj”, shkroi Vula.

Në këto imazhe shihet se teksa po i jepte makinës ai ka goditur një kosh plehrash.