Hajde-hajde! Pasi i propozoi për martesë e e dashura e Arjonit nxjerr pamjet me pullë të kuqe, ai duke e…

Arjon Luli dhe Serena Sulo janë njëri nga çiftet më interesante të showbizit. Dyshja u bënë shpepsh lajm për shkak të kritikave të shumta se si u bënë çift.

Çifti së fundi kanë vendosur që lidhjen e tyre ta kurorëzojnë më martes derisa në InstaStory nuk mungojnë fotografi dhe video mjaft in time siç kanë bëfë gjithmonë.

Ka qenë Serena ajo që ka postuar disa video në Instagram ku është e shtrirë derisa Arjoni është sipër saj nga prapa. Një skenë mjaft intime ku në një moment ish -konkurenti i “Për’puthën” e ka fs hon në të pas met.