Ç’po ndodh në “Big Brother Vip”? Semi “tradhton” Bora Zemanin dhe futet në pishinë me ish-in e saj, Fifi fillon të qajë

SH TY PE KE TU VI DE ON

Që në momentin që ‘Big Brother Vip”hapi dyert për konkurrentët, Semi Jaupaj dhe Donald Veshaj janë shfaqur shumë të afërt me njëri tjetrin./Pamjet meP0SHT.

Deri këtu nuk ka asgjë të keqe, vetëm nëse nuk do qëllonte që Semi të jetë jetë mikja e ngushtë e Bora Zemanit, e cila ka qenë e lidhur me Donaldin.

Pasi Donaldi dhe Semi u lanë bashkë në pishinë, fansat nuk e kanë pritur mirë të gjthë kët, duke e akuzuar Semin se nuk po sillet si mike.

Ndërsa nga ana tjetër Semi dhe Fifi ditën e sotme janë përplotur teksa kujtonin familjarët e tyre. Vetëm pak orë ka që ky “reality shoë” ka filluar, mirëpo gjithçka është duke ndodhur.