Kengetarja shqiptare: “Nuk besoj ne Zot, besoni ne vetvete jo ne ZOT”Bile kush beson se di a osht normal

SH TY PE KE TU VI DE ON

Kengetarja shqiptare, te ciles per arsye personale nuk duam qe tia permendim emrin, por ajo ne profilin e saj ne facebook tha” O shqiptare une nuk besoj ne Zot, dhe nuk me vjen marre qe ta them./Pamjet meP0SHT.

Ajo cfare eshte eshte, bile me vjen cudi si mund te besoni ju, apo vetem pse ua kane thene prinderit apo dikush tjeter ? Zoti nuk ekziston por besoni ne vetvete, kjo eshte je.ta