“Po të isha vajzë do isha lezbike!”/ Juli i Për’puthen “kapet mat”, i zbulohet… partneri? Foto që ngjall dyshime

Konkurrenti më i ri i “Për’puthen 3” është Juli. Ai ka qenë shumë i komentuar në mediet rozë për shkak të një deklarate ku u shpreh: “Sikur të isha vajzë, do të isha lez bike”.

Krahas kësaj, faqja zyrtare “Vipat e Bllokut” kanë postuar dy fotografi ku kanë bërë një krahasim mes bios së instagramit të Julit dhe një djalit tjetër të quajtur Enbitri.

Aty shihet mbishkrimi totalisht i njejtë i të dyve: “Njerëz që qëndrojnë”. Kjo mjaftoi që të ngriten dyshime se dyshja janë në lidhje mes tyre. /GazetaBlic