Me të pasmet për marshallah dhe belin e këputur/ Xhensila Myrtezaj cmend rrjetin me fotot nga palestra

SH1K0 V1DE0N KE TU

Xhensila Myrtezaj eshte vajza qe njihet per zerin e saj te ember e melodioz, gje qe e ka bere ate te kete nje karriere te jashtezakonshem dhe te suksesshme . Ajo ka realizuar mjaft hite te cilat jane pelqyer pamase dhe jane komentuar gjithmone ne rrjetet sociale nga fansat dhe mbeshtetesit e saj te cilet jane me mijera./pamjet p0shte

Bukuroshja e ekranit shqiptare eshte bere pjese e televizionit shqiptare qysh prej moshes se vogel dhe nuk eshte ndare me profesionit dhe karrieres se saj. Bukuroshja ka performuar ne qindra skena shqiptare dhe te huaja ku ka shqiptare duke fituar zemrat e shume njerezve.

Por bukuroshja jone pervec talentit qe ka, njihet gjithashtu dhe per nje familje te mrekullueshme qe ajo ka , me te cilet poston foto dhe video vazhdimisht ne rrjetet sociale. Ajo eshte bere nene per here te pare tre vjet me pare, dhe tashme ka nje lidhje shume te ngushte me te bijen, edhe pse ajo eshte akoma e vogel.