Këngëtarja shqiptare i jepn fund martesës me reperin amerikan?

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi është prej vitesh në një lidhje dashurie me reperin amerikan, Big D. Ata madje janë prindër të një vajze të quajtur, Kaimana.

Mirëpo, para disa kohësh, Linda nuk u pa në shoqërinë e partnerit të saj dhe qarkulluan lajme se ata i kanë dhënë fund lidhjes.

Sot, Linda është pyetur nga një ndjekëse se a është një nënë beqare, ndërsa këngëtarja ka kthyer përgjigjen duke thënë se ajo është një nënë duke ndërruar kontekstin e përgjigjes.

Para ditësh, artistja tregoi se ka blerë një shtëpi të re, pamjet e së cilës i ka ndarë me të gjithë në rrjetet sociale.