Pamjet e rënda! Momenti kur Aldi Rama êkzêkùton efektivin në Lezhë (VIDEO)

SH TY PE KE TU VI DE ON

Report Tv ka siguruar pamjet e ngjarjes së rëndë të ditës së djeshme ku u v ra nënkomisari i Policisë së Lezhës, Saimir Hoxha./Pamjet meP0SHT.

Në pamjet duket qartë se si pasi po ndiqeshin nga të rinjtë, 3 policët dalin nga makina dhe ndalojnë 3 të rinjtë. Vetëm pak sekonda më tej shikohet qartë se si nga mjetit tip “Volswagen”, në të cilën ndodhej Rama së bashku me 2 miq të tij që llohet 2 herë.

Efektivi bie në tokë ndërkohë që Aldi Rama largohet me me shpejtësi nga vendngjarja, duke rre zikuar të shtypë edhe policët e tjerë të pranishëm.