VIDEO/ E tallën pas performancës në Klan, motra e Sindit të Përputhen del direkt me “diss”

Përveç Sindit po bëhen të famshme dhe motrat e tjera të saj. Kejsi Loci bëri “namin para 2 javësh tek “E diela shqiptare” kur performoi këngën e Cardi B.

Performanca u mor si qesharake nga audienca pasi Kejsit iu mor dhe fryma gjatë fundit të këngës. “no fejs no kejs” u bë virale në të gjitha faqet e tik tokut dhe instagramit.

Megjithatë ajo nuk ndalet së prodhuari material për krijuesit e memeve, ku e ftuar në emisionin e Ronaldo Sharkës performoi një free style me tekst paksa “të ashpër”.

Ajo trash zërin duke rimuar fjalë të cilat janë shumë larg figurës së një pianisteje.

“Pysin ku ka mo nalt, kto njerz si dhelpra, skom nevoj me fol me fjal, do tju tregoj me vepra, hej no face no case bit ch, peace” – ka qenë një pjesë nga repi i Kejsi Locit. Gjithashtu Flavia është një nga 3 motrat Loci që po merr famë në emisonin e tyre në Youtube./Kryefjala.com