A e njihni dot? Vajza në foto është sot një nga këngëtaret shqiptare më të pëlqyera

Ajo është sot një nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare dhe me një karrierë për tu patur zili.

Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin, e cila është bërë nostalgjike dhe ka publikuar disa fotografi të para shumë viteve.

Në njërën prej tyre ajo ka qenë në klasë të dytë, ndërsa në tjetrën në të pestën.

Këngëtarja shihet me flokë të shkurtër dhe me një buzëqeshje të ëmbël në fytyrë.