U përfolën për një lidhje, Tea për djalin mίѕterίοz: Është gеγ, shkoj me të në Dubai…

Pas ndarjes nga Bearti, Tea Trifoni u pa disa herë e shoqëruar nga një djalë miѕѕterioz. Dyshja shkuan bashkë dhe në Dubai e kështu lindën aludimet për një lidhje dashurie.

Mirëpo, më pas u zbulua se djali në fjalë ishte shoku i ngushtë i Teas, i quajtur Gerald. Kjo histori mori sërish vëmendje ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra”.

Ajo tha se djali që është përfolur si i dashuri i saj është në fakt gееj.

“Jam gjууkuar shumë për këtë gjë. Tea i ndërron të dashurit shumë shpesh. Unë jam shoqëruar shumë kohë me një mik timin. Ai është gaауy. Unë kam dalë me të në një bar, më kanë bërë foto mua dhe atij që nuk është fare publik dhe s’ka dashur të dali. E nxjerrin portalet dhe thonë Tea me të dashurin miѕѕterioz. Shkoj me të në Dubai dhe thonë Tea me sheikun e Dubait. Është i njëjti person. Madje unë nxjerr shokun dhe shoqen të dy bashkë, ata presin shoqen dhe nxjerrin djalin”, u shpreh Tea.