A është e lidhur me Atdheun? Bora Zemani thyen heshtjen, tregon statusin e saj: Jam 100%… (foto)

SH TY PE KE TU VI DE ON

Pas përfundimit të lidhjes me Donald Veshjan, Bora Zemani përflitet se ka nisur një romancë me ish-konkurrentin e Përputhen Atdhe Xharavina. Këto zëra i ka shuar moderatorja. Përmes ‘ask’ në Instagram, ajo ka treguar se është 100% beqare e se është e fokusuar te djali i saj, Arbori./Pamjet meP0SHT.

‘100% single. E fokusuar teresisht tek Arbori dhe puna‘- është shprehur ajo.