Jasmina tregon të dashurin e ri, harron dhe hap këmbët… i zbulon të gjitha e veshur me minfund

Padyshim njihet si një nga vajzat më simpatike të ekraneve Jasmin Kadriu që prej daljeve të saj të fundit. Nuk dihet nëse ajo do të jetë pjesë e një formati të ri këtë sezon, por çfarë është e sigurt, është fakti se vazhdon ende të tërheqë vëmendjen e mediave rozë me pamjen e saj provokative.

Bukuroshja ka deklaruar së fundmi se është në një lidhje dashurie me një djalë misterioz të cilin nuk e ka bërë ende të njohur për publikun, por zbulon pjesë të portretit të tij herë-pas-herë në storyt e saj në Instagram. Por këtë radhë ka zbuluar më shumë seç duhet, pasi ka hapur këmbët dhe i ka treguar në gjitha në minifundin drastik të shkurtër.