”O bab o zemra jem ma kpute shpirtin”, Shkenda Dubova me dedikim prekës për babain..

SH TY PE KE TU VI DE ON

Këngëtarja sot mori lajmin se i ka ndërruar jetë babai.
Shaip Dubova u tha se ishte infektuar nga koronavirusi dhe kështu i ka marr jetën.

Ndërkohë, Shkenda Dubova sapo ka postuar një fotografi bashkë me babain e saj, teksa i ka bërë edhe një dedikim.
”O bab o zemra jem ma kpute shpirtin 🥺 qofsh i Xhenetit o njeri i mire 🙏]”,shkroi Shkenda në mbishkrimin e postimit.
Ndryshe, babai i këngëtares ka qenë kameraman i RTP-së dhe fotograf./Lajmi