Video/ Treni merr рërрara minibυѕin, hυmbin jetën 6 persona..

SH TY PE KE TU VI DE ON

6 persona kanë mbetur të v rarë si pasojë e një aks identi të rëndë, si dhe raportohet për 7 të plagosur./Pamjet meP0SHT.
Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Turqi, ku një tren mallrash është përplasur me një minibus me pasagjerë.

Mediat vendase kanë bërë publike edhe videon ku është filmuar qartë momenti fatal i përplasjes.