Oriola Marashi pozon thuajse e zhveshur, reperi i njohur shqiptar i bën komentin epik: Oooo kafshhhhh

Fotot provokuese nuk mungojnë në profilin e saj në “Instagram”. Është fjala për modelen seksi, Oriola Marashi, e cila pak ditë më parë postoi disa imazhe ku shfaqej thuajse e zhveshur.

Pozat shumë “hot” kanë marrë qindra komente, mes së cilëve ra në sy dhe komenti i reperit, Varrosi.

“Oooo kafshhhhh aahha”, shkruan reperi i njohur, shoqëruar me disa emoji zjarri.

Ndërkohë kujtojmë që modelja i ka dhënë fund lidhjes me Eros Grezdën. Futbollisti konfirmoi lajmin duke thënë: “Po, është e vërtetë që ne jemi ndarë dhe nëse ndonjëherë do të jemi bashkë, kjo do të jetë vetëm si shokë”.