Upsss.. Gati i dalin te gjitha , Rita me atraktive se kurre ne dhomen e saj te luxit..

Rita Ora ishte e sigurt që do të tërhiqte vëmendjen të enjten me një seri fotografish të zjarrta, pasi ajo njoftoi se biletat për shfaqjen e saj në Kullën Eifel janë në shitje të premten, shkruan Daily Mail.

Këngëtarja 30-vjeçare është bashkuar me Melrose Media për të njoftuar një natë ekskluzive të muzikës live dhe vallëzimit nga pikë referimi portreti në Paris, Francë, si pjesë e serive muzikore të ardhshme Iconic People in Iconic Places, transmeton lajmi.net.


Ajo ndau fotografi në mediat sociale duke u ulur nëpër një dhomë luksoze hoteli me të brendshme të pakta me dantella dhe mbathje.


Ajo e përfundoi pamjen me një mantel mëndafshi prej bronzi dhe fshiu flokët e saj bjonde mbi kokën e saj, duke lejuar që disa fije të dalin poshtë./Lajmi.net/