UPS! Kandidati për Përputhen flirton me Tean, ish-konkurrentja: Mos më thuaj…

Kristi, një 27-vjeçar nga Korça ka marrë pjesë në audicionet e “Për’pu then on Tour” ku ka treguar se dëshiron të bëhet pjesë e programit për të gjetur dashurinë pasi është zhgënjyer më parë.
Kristi tha se është zhgënjyer nga femrat që kërkojnë anën materiale.

Më pas nisi të flirtojë me Tean, ish konkurrenten e Për’pu then dhe e komplimentoi për sytë. Tea nuk hezitoi t’i përgjigjej me të qeshur duke i thënë: “Vetëm rrushi mos më thuaj e mos më shkel syrin.”

Kristi: Jam në Për’pu then për të gjetur dashurinë. Jam i zhgënjyer nga femrat se tani shikojnë anën materiale, duan lekë. Më ka ndodhur që kam qenë i lidhur dhe ka parë një tjetër me lekë, me makinë dhe ka ikur. Punoj në Pogradec, jam ushtarak. Në një lidhje sillem mirë, jam i komunikueshëm. Tea më ka pëlqyer, i ka sytë shumë të bukura.

Dhe nga trupi shumë e mirë. Teas do i bëja një kompliment. / Tea: Vetëm rrushi mos më thuaj e mos më shkel syrin. Kristi: Jo, unë kam metodën time. Sa ta shikoja në sy do t’i thoja “shumë sy të bukur ke”. Është gjëja e parë që tërhiqet femra.