Me të pasmet bombastike Trejsi Sejdinit i “shpërthejnë” bikinit, modelja “çmend” rrjetin me pozat e fundit..

SH TY PE KE TU VI DE ON

Trejsi Sejdini është një nga modelet që di të tërheqë vëmendjen e ndjekësve.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston foto dhe video nga përditshmëria dhe eventet e ndryshme.

Bukuroshja nga Elbasani tashmë është duke shijuar pushimet në Greqi.

Ajo ka postuar disa foto nga pushimet në vende të ndryshme, ku shfaqet me rroba banjo tejet seksi, duke zbuluar pothuajse pjesët intime.