Kjo bukuroshe nga Britania, ua kënaq sytë me pamjen e saj..

Bukuroshja Lauren Goodger njihet për bukurinë dhe sharmin e saj, shkruan “InfoKosova”.Ajo është një modele instagrami, e cila ka një numër të konsideruar ndjekësish në këtë rrjet social.E për të gjithë fansat e saj Lauren Goodger ka bërë disa fotografi të bukura ku i tregon pjesët e saj të cilat duken “bom.bastike”. SH1KOV1DE0N DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE.