Shkendije Mujaj bëhet “haxhineshë”, vishet në të zeza

Shkendije Mujaj bëhet “haxhineshë”, vishet në të zeza

Ajo ka provuar disa herë të shkrepë me këngë e projekte të ndryshme, por kjo ka ndodhur ekskluzivisht me fotot e saj të nxehta.

Shkendije Mujaj, kosovarja që jeton jashtë vendit, për vite me rradhë e ka treguar anën e saj joshëse dhe sensuale.

Ama, vitet e fundit, ajo ka treguar se i është dedikuar festë dhe leximit të Kuranit. Pra, ka hapur një faqe të re në jetën e saj, shkruan “Kosovarja”.

Këto ditë Mujaj ka qenë në Qabe, ku është veshur me ferexhe të zezë. Edhe kështu nuk kanë munguar videot e pozat e stilit të saj. /Kosovarja/