Dy vjeçarja bie nga ballkoni i katit të 12-të, shpëtohet mrekullisht

“Unë isha ulur në makinë dhe po prisja të d orëzoja disa sende për një k lient në ndërtesën përballë ndërsa dëgjoja zhurmën e një foshnjeje, thjesht mendova se nëna e saj po i bë rtiste“,- tha Z. Manh..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet….