“Çfarë ke dashur të tregosh me këtë”, konkurrenten e Përputhen e kryqëzojnë pasi publikon foton +18

Sara Malaj do të mbahet mend nga “Për’puthen” si një vajzë pa komplekse dhe kështu është edhe jashtë programit të dashurisë. Së fundmi ish-konkurrentja ka shijuar disa ditë pushime në Spanjë. Sot, bukuroshja bionde ka ndarë një foto me bikini, por ndryshe nga të tjerat është tepër provokuese dhe mund të konsiderohet si një imazh +18.

Në fotografi, Sara ka treguar vetëm të pasmet e saj teksa i mban me duar. Kaq ka mjaftuar që ajo të kryqëzohet nga ndjekësit. Sara ka marrë shumë komente negative, ku disa prej tyre shkruanin: “Çfarë je duke treguar me këtë foto?”, “Meriton të urrehesh dhe të hiqesh nga Instagrami. Kush të bën ‘folloë’ pas kësaj dite është më keq se ty” etj.


Njërës prej tyre, Sara ka vendosur t’i kthejë përgjigje. Një vajzë i ka shkruar se nuk e kupton përse janë degjeneruar kaq shumë femrat e se i vjen për të vjellë. “Pi një lemon soda se ta heq direkt”, i ka shkruar ish-konkurrentja. Pavarësisht reagimeve të shumta, Sara e ka mbajtur foton dhe nuk ka vendosur ta fshijë siç mund të ketë ndodhur me personazhe të tjerë të njohur më parë.