Shkëputet një masiv dheu dhe e zë poshtë,humb jeten 26-vjecari!

Dje rreth orës 13:00, në Shkozë, në një masiv inertesh mbetje të ish uzinës së autotraktoreve, pranë punimeve të rrugës për Unazën e Madhe shtetasi A.R., 26 vjeç, duke gërmuar për të nxjerrë skrap, është shkëputur një masiv dheu e për pasojë e ka zënë poshtë.

Ai është transportuar në spital, por si pasojë e pIagëve të marra ka h umbur jetën.

Grupi h etimor ndodhet në vendngjarje për veprimet e mëtejshme.