“Ca brezi i shpifur, fajin e kanë prindërit”/ Fansat kritikojnë keq modelen s*ksi te pozat pa reçipeta (FOTO)

Modelja e njohur, Oriola Marashi, ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se ndodhet në ishullin luksoz grek, Mykonos. Ajo ka treguar se është atje për punë, por sigurisht që do të shijojë plazhin dhe rrezet e diellit.

Oriola ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” disa poza shumë “hot” ku shfaqet me bikini dhe pa reçipeta. Në disa foto, bukuroshja brune e ka mbuluar gjoksin me një kapele, e në disa të tjera me duart.

“Ca brezi i sh pifur, fajin e kanë prindërit”/ Fansat

“Më e mira është duke ardhur”, shkruan modelja seksi bashkëngjitur me pozat që fansat i kanë pëlqyer shumë. E sigurisht që nuk mungojnë as komentet “hot”. Dikush i shkruan se deri tani po i “kallte vapa e tani edhe Oriola”.

Ndërsa një tjetër shkruan se ça brezi i shpifur, që publikon fotografi të tilla. Madje sipas saj, fajin e kanë prindërit dhe jo Oriola.

“Ca brezi i shpifur, fajin e kanë prindërit”/ Fansat

“E pse duhet me tregu vendet privat. Ca brezi shpifme pasha cunin. Faj kan prinderit jo ti. Tu dal n u do nderko mendoni qe jeni vajza te suksesheme. Pyyyt ca tipash”, shkruan ndjekësja.