Kosovari thotë se pa UFO-t në qiell (VIDEO)

Një qytetar i Komunës së Ferizajt ka vërejtur disa objekte të paidentifikuara për të cilat tha se janë objekte fluturuese.

Ai për Indeksonline u shpreh se kjo është hera e tretë që i sheh.

“Bjen mbi shpi afër 2000 metra dhe flutron përpjet“, thotë një qytetar që dëshiron të mbetet anonim.

Më poshtë pamjet: