Mevlanin e bëjnë ‘hor’ ia publikojn videon duke kënduar para famës, dëshpëron me zërin..

Mevlan Shaba u bë i njohur si konkurrent në emisionin e dashurisë Përputhen.

Por sa ishte aty ai publikoj edhe një këngë për Ledjanën që u pëlqye shumë nga publiku, shkruan InfoKosova.

Mirëpo Mevlani duket se muzikën e kishte pasion shumë kohë më parë.

”Vipat e Bllokut Official” e publikuan një viideo të tij duke kënduar para se të bëhej i famshëm dhe dëshpëron me zërin./InfoKosova/

Shikoni videon: