E fundit / Vdes babai i Kadri Veselit

E fundit / Vd’es babai i Kadri Veselit

Babai i ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli ka vd ekur mëngjesin e sotëm, r aporton Express.

Lajmin e ka bërë të ditur zy rtari i PDK’së, Donjet Bislimi.

“Ishe Hero sepse rrite he roin tonë të gjallë, Prehu në paqe Baci Fazli”,

“Ngushëllime familjes Veseli, Mitrovicës dhe gjithë Kosovës”, ka shkruar Bislimi./Express