Befasuse, Atdheu dhe Morena fotografohen bashkë në Turqí

Befasuse, Atdheu dhe Morena fotografohen bashkë në Turqí

Morena Taraku është ndër femrat me të komentuara në showbizin shqiptar.

Çdo publikim nga ajo zgjon ku reshtje të madhe tek publiku.

Ajo shpesh shihet nën shoqërinë e Atdheut i cili kishte qenë pjesë e programit ‘Për’puthen’, të cilin e quan vëlla.

Ata së fundmi janë bërë bashkë në Turqi, ku nga atje Atdheu u kujdes të sjellë një imazh të bukur.

Këtë publikim e ka ri postuar këngëtarja duke e shoqëruar me zemra./Indeksonline