Habit ish-konkurrentja e Përputhen: Jam e lidhur me Mevlanin, por??

Habit ish-konkurrentja e Përputhen: Jam e lidhur me Mevlanin, por??

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Aristela ishte mbrëmjen e sotme e ftuar në “Top Arena”, ku iu përgjigj pyetjeve të Antonelës. Ajo u pyet për Mevlanin, me të cilin është përfolur për një lidhje përgjatë kohëve të fundit.

“Jemi të lidhur, u ndamë para pak minutash se iku në Gjermani”, tha Aristela, e cila më pas shtoi se po bënte shaka.

Aristela nuk mund t’i shp ëtonte pyetjes së Antonelës në lidhje me Pr incin e Përputhen.

Pyetja për Aristelën ishte nëse ishte penduar që refuzoi Pri ncin duke mos dalë e përputhur me të nga emisioni.

Ajo u përgjigj se nuk pendohet për gjërat që bën dhe se mar rëdhëniet i ka të lë kundura me të.

“A je penduar që e refuzove P rincin dhe si janë mar rëdhëniet tuaja tani jashtë”, tha Antonela.

“Unë nuk pendohem për atë që bëj. Herë të mira herë të k ëqija, kur dal nëpër in tervista më shkruan që përse më sh ave. Më ndjek edhe storyt të gjitha mi sheh”, tha Aristela.