Vajza e biznesmenit nga Kosova që po “çmend” djemtë e ri

Vajza e biznesmenit nga Kosova që po “çmend” djemtë e ri

Erza Jusaj njihet si një nder femrat me format më b om b astike që ka vendi ynë.

Zeshkania bukuroshe ka filluar të komentohet në media rozë që nga shpallja e “Miss Peja 2017”, shkruan InfoKosova.

Në fotografitë e publikuar në llogarinë zyr tare të Erzes bie në pah bukuria dhe format e saj su p ers e ksi.

Kujtojmë se Erza është vajza e b iznesmenit të suksesshëm Shkelzen Jusaj.