GJ0KSI I FRANCESKES E “MERR MALIN”…

GJ0KSI I FRANCESKES E “MERR MALIN”…

Modelja bukuroshë Franceska Jace, ka publikuar një video në llogarinë e saj instagram.Ju ft0jmë të nd1qn1 v1de0n më p0shtë…

Ajo njihet për format e saj të palestruar dhe për asetet e b ollshme, shkruan InfoKosova.Ju ft0jmë të nd1qn1 v1de0n më p0shtë…

Franceska, mbrëmë publikoj një video disa sekondash teksa shihet se kishte vënë në f okus g joksin e saj të madh sa për pak të i zbulohet krejt.Ju ft0jmë të nd1qn1 v1de0n më p0shtë…

E me këtë video duket se Franceska i ka ‘ngucur’ paksa fansat e saj./InfoKosova/Ju ft0jmë të nd1qn1 v1de0n më p0shtë…